Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti yüklerken HATA

Nokta

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
sürüm yükselttikten sonra, aşağıdaki gibi bir hata alıyorum eklenti yüklerken,
1571606060286.png

Siteniz yedekleyin ve şu sql sorgunuzu PHPMYADMİN alanından çalıştırın bakalım

SQL:
CREATE TABLE `xf_template_phrase` (`template_id` int(10) UNSIGNED NOT NULL, `phrase_title` varbinary(100) NOT NULL, PRIMARY KEY (`template_id`,`phrase_title`), KEY `phrase_title` (`phrase_title`)) ENGINE=InnoDB CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_general_ci

SQL:
CREATE TABLE `xf_template_phrase` (`template_id` int(10) UNSIGNED NOT NULL, `phrase_title` varbinary(100) NOT NULL, PRIMARY KEY (`template_id`,`phrase_title`), KEY `phrase_title` (`phrase_title`)) ENGINE=InnoDB CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_general_ci
suan internetim yok ;) ttnet yüzünden bu hafta ici düzeldiğinde deniyeceğim ;) teşekkürler

SQL:

telefondan bağlandım aşağıdaki gibi bir hata verdi
#1050 - Table 'xf_template_phrase' already exists

siteadresiniz.com/install linkinden verileri yeniden yapılandırmayı bir dener misiniz?

Kod:
XF\Db\Exception: MySQL statement prepare error [1932]: Table 'zulaforum_frm.xf_template_phrase' doesn't exist in engine in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 217
XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 196
XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 39
XF\Db\Mysqli\Statement->prepare() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 54
XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 94
XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 289
XF\Db\AbstractAdapter->delete() in src/XF/Service/Template/Compile.php at line 98
XF\Service\Template\Compile->updatePhrasesUsed() in src/XF/Entity/Template.php at line 427
XF\Entity\Template->_postSave() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1208
XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1202
XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/AddOn/DataType/BbCodeMediaSite.php at line 85
XF\AddOn\DataType\BbCodeMediaSite->importAddOnData() in src/XF/Job/AddOnData.php at line 106
XF\Job\AddOnData->run() in src/XF/Job/Atomic.php at line 38
XF\Job\Atomic->run() in src/XF/Job/Manager.php at line 253
XF\Job\Manager->runJobInternal() in src/XF/Job/Manager.php at line 195
XF\Job\Manager->runJobEntry() in src/XF/Job/Manager.php at line 146
XF\Job\Manager->runUnique() in src/XF/Install/Controller/AbstractController.php at line 24
XF\Install\Controller\AbstractController->manualJobRunner() in src/XF/Install/Controller/Upgrade.php at line 257
XF\Install\Controller\Upgrade->actionRunJob() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 321
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 244
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 100
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 50
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2178
XF\App->run() in src/XF.php at line 390
XF::runApp() in install/index.php at line 14

eklentileri deaktif ettim, kurmadan önce kaldırdım, şimdi yine kaldırdım ama bu ilginç hatayı veriyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.