Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklenti Yükleme Sorunu Hakkında

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çilekli Soda

xFanatik
Kullanıcı
Merhaba,

ilk defa xenforo kullanıyorum. İki gün oldu sanırım. Birkaç eklenti denedim, biri hariç hiçbirini yükleyemedim. aldığım hata böyle 1538501098472.png

Önce araştırdım, ancak sonuç alamadım. sonrasında kayıtlara baktım.
1538501141900.png
Böyle bir hata ile karşılaştım

PHP:
if ($this->hasSetup())
        {
            $setupClass = '\\' . $this->prepareAddOnIdForClass() . '\\Setup';

/** @var AbstractSetup $setup */
            $setup = new $setupClass($this, \XF::app());

if ($setup instanceof CheckRequirementsInterface)
            {
                $e = new \LogicException('Usage of XF\AddOn\CheckRequirementsInterface is deprecated and will be removed in the future.');
                \XF::logException($e);
            }

ilgili kod satırı da bu şekilde. ancak bir sorun göremedim. Yardımcı olabilecek var mı?

EDİT: extra.less dosyasına stil kodları eklerkende tarayıcıyla alakalı bir hata alıyorum.

1538501759265.png
CSS:
.admin-rozet {
background-image: url('****.com/logo.png');
background-repeat: no-repeat;
background-position: center top;
padding-top:42px;
text-align: center top;
}

Son düzenleme:
Dosya bulunamadı diyor, eklentiyi yüklemeden önce eklentinin dosyalarını ftp de gerekli yerlere atın.

Dosyaları yanlış yüklemişsiniz.

src/addons/XenGenTr/ForumSayacistatistik/......

Dosyaları yanlış yüklemişsiniz.

src/addons/XenGenTr/ForumSayacistatistik/......
Teşekkür ederim. Dediğiniz şekilde klasör oluşturup dosyayı içerisine alınca sorunum çözüldü. fazladan konu açmayım diye şöyle bir edit atmıştım. bunun hakkında bir fikriniz var mı acaba?
EDİT: extra.less dosyasına stil kodları eklerkende tarayıcıyla alakalı bir hata alıyorum.

1538501759265-png.4096

CSS:
.admin-rozet {
background-image: url('****.com/logo.png');
}

Bu hatanın birçok sebebi olabilir. Sunucu, tarayıcı, eklenti vs..

Sunucu hata günlüğü kayıtlarına bakın.

herhangi bir hata yansımıyor. bazı kodları ekleyebiliyorum, bazılarını ekleyemiyorum. bu konu çözüme ulaştı, kitlemek isterseniz kitleyebilirsiniz. Bu sorunla alakalı fikriniz varsa da, paylaşmanızdan memnun olurum. tekrardan teşekkürler.

Şunu bir deneyin

CSS:
.admin-rozet {
      background-image: url(logo.png);
         }

ben demin çözdüm bu hatayı arkadaşlar tesadüfen aynı böyle hata veriyordu öne çıkan konular eklentisini yüklerken çözümü ise örnek veriyorum src/addon/xengentrönecikankonular direk böyle attım bi alt klasöre girmeden direk attım sorun çözüldü bende

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.