Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Eklenti Türkçeleştirme ?

Anestezy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bir eklentiyi nasıl türkçeleştirebilirim bir makale veya video mevcut mu ?

Görünüm ve diller > Dilleriniz > Türkçe (TR) - Cümle ve kelimeler

Dili ve eklentiyi seçince eklentiye ait bütün cümleler sıralanır.

+ olarak forum çöp olmaması açısından bir sorum daha var atıyorum konu başlığı " xenforo.gen.tr " konuyu açtığım gibi linki kopyalayıp başka yerlerde paylaştığımda % ifadeler çıkıyor hoş olmuyor bunu nasıl düzeltirim o ö gibi kelime kavramı var ya eğer görmek isterseniz özelden mesaj atayım reklam olmasın

+ olarak forum çöp olmaması açısından bir sorum daha var atıyorum konu başlığı " xenforo.gen.tr " konuyu açtığım gibi linki kopyalayıp başka yerlerde paylaştığımda % ifadeler çıkıyor hoş olmuyor bunu nasıl düzeltirim o ö gibi kelime kavramı var ya eğer görmek isterseniz özelden mesaj atayım reklam olmasın
Tam olarak anlamadım ama sanırım paylaştığınız yerin dil karakteriyle alakalı bir sorun olabilir.

Tam olarak anlamadım ama sanırım paylaştığınız yerin dil karakteriyle alakalı bir sorun olabilir.
Pubg Pc Emulator | Dosya Evi

bakın bunu atayım siz görün sonra linki kaldırın reklam olmasın üstte ki gibi oluyor link forumdayken sorun yok ama başka yerlere atınca atıyorum facebooktan link atıcam diyelim ki böyle gözüküyor

Linkte Türkçe karakter kullanmanızdan kaynaklanıyor. Şu eklenti ile düzeltebilirsiniz.

Linkte Türkçe karakter kullanmanızdan kaynaklanıyor. Şu eklenti ile düzeltebilirsiniz.

tamamdır sağolun bakacağım hemen + isterseniz onları silin reklam olmasın yanlış anlaşılır size özel mesaj gönderemedim o yüzden burdan attım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.