Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklenti Kurdum Yüklenir Gibi Yapıyor Yüklenmiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Furkan Mamur

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, forumuma bir eklenti kurdum fakat yüklenir gibi yapıyor yüklenmiyor yani şöyle bahsedeğim. Yukarıda üç çizgi çıkıyor ve önüme hiç birşey gelmiyor yükle butonuna bastığımda. Ne yapmalıyım bilen varmı ?

Çözüldü Eklenti Kurdum Yüklenir Gibi Yapıyor Yüklenmiyor

Yani lisanslı değil, ücretini vererek almadığınız bir eklenti bu, bu yüzden kurulumunu yapamıyorsunuz zip olarak.
"[EAE Add-ons] Thread Count.zip işlemi yapamadı: Dosya, beklendiği gibi geçerli bir eklenti arşivi olarak görünmüyor."

Diyor fakat bunu diğerlerindede sürekli diyor.

Şu eklenti

Bunu araştırdım baya bir yerde çıka geldi. Merakıma dayanamayıp araştırmıştım :D yanımda var şuan ama bu siteden alınmış garanti.

Yani lisanslı değil, ücretini vererek almadığınız bir eklenti bu, bu yüzden kurulumunu yapamıyorsunuz zip olarak.

Çözüm
Hm lisanslılar kurulmuyor öyle ozaman anladığım kadarıyla dimi ? Paralı yüklemedim çünki. Lisans yok bu eklentide maleseft

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.