Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti kurduktan Sonra Araç çubuğu Gitti

en son kurduğunuz eklenti neyse iptal edip bakın eğerki olmuyorsa eklentilerin tamamını deaktif edip tek tek açın hangisi yapıyorsa bulabilirsiniz.

en son kurduğunuz eklenti neyse iptal edip bakın eğerki olmuyorsa eklentilerin tamamını deaktif edip tek tek açın hangisi yapıyorsa bulabilirsiniz.
Kanka Tüm eklentileri kapattım hatta en son kurduğum eklentiyi sildim fakat düzelmedi tahminimce css bozuldu ve düzeltemiyorum

Diğer default temanıza bakın durum ne onda.. onda sıkıntı yoksa tema yapımcınla görüş nerden aldıysan sor bi oraya..

Eğer defaultta'da aynı sorun varsa sitene upgrade çek bi dene..

admin panelinden araçlar kısmından yeniden yapılandır gir tümünü yeniden oluştura tıkla varsayılan ayarlara dönecektir yada eklentiyi devre dışı bırak

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.