Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti güncelleyince forum hata verdi

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba. Kullandığım bir eklentiye güncelleme gelmişti. Otomatik güncelleme ile güncellemeyi yaptım. Sanırım 2.1 desteklemiyordu bu yüzden hata verdi. Şimdi ise forumun görünüşü değişti hatalı görünüyor. Site adresi hakkında kısmında var. Bu problemi nasıl düzeltebilirim? Forum veritabanından o eklentinin aktifliğini manüel olarak 0 yaptım ama değişen bir şey olmadı. Nasıl kurtarabilirim?

Düzenleme: Eklentiyi kaldırdım admin panelden ama görünüş hala aynı.
Sanırım eklentiyle alakalı bir olay değildi eklentiyi kaldırdım sonuç yine aynı.

• Sunucunuzun ini_set disable_functions php. ini Direktifi ile temel bir çekirdek php işlevi devre dışı bırakıldı. Bu XenForo beklenmeyen sorunlara neden olur.
Admin panelde şu uyarı var şu an. php versiyonu 5.6

Ayrıca 1000 küsur hata vermiş.

Yeni düzenleme: Görünüş düzeldi ama hata vermeye devam ediyor. Daha önceleri böyle hata vermiyordu sebebi nedir?

Son düzenleme: Çok garip kendi kendine bozulup tekrar eski haline geliyor.
6060
6061
6062
6063

Son düzenleme:
İlk olarak şu sorunuz hosting sağlayıcınız ile görüşüp çözmelisiniz.
  • Sunucunuzun ini_set disable_functions php. ini Direktifi ile temel bir çekirdek php işlevi devre dışı bırakıldı. Bu XenForo beklenmeyen sorunlara neden olur.
Sonrasında ise muhtemelen 2.1 geçiş yaptınız. Ne yazık ki bazı eklentiler xenforo 2.1 ile uyumlu değildir ve bintlerim hatalara neden olmaktadır.
Eklenti listenizi eklerseniz buraya belki şu olabilir diğer fikir verebiliriz.

Aynı sorunu yaşadım üstelik bir güncelleme vs. yapmamama rağmen. Arkadaş sorunu çözmüş ama ben yine de başkası aynı sorunu çeker diye söyliyeyim. Sitenin php sürümünü 5.6'ya çektim sonra tekrar 7.3'e çektim düzeldi. Kalıcı olacak mı şuan kestiremiyorum. Ufak bir bug oluşmuş sanırım. Eğer sorun devam ederse gelişmeleri yazarım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.