Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklediğim Kaynaklar Neden Sürekli Siliniyor ?

Demek ki neymiş warezler varmış easy ban dan bir tut daha aklımda olmayan eklentiler şuan yoğun olmasaydım bir bir paylaşım linklerini eklerdim

İlk olarak forum kurallarına bir göz atın : Kurallar
Sizin o çok kıymetli zamanınıza almak istemem ama lütfen o eklenti linklerini paylaşırmısınız bizimle. Ben belirttiğini her konuyu,makaleyi silemeye hazırım yeter ki bana konu linkini verin burdan. Şu an tüm zamanımı size ayırdım ve bekliyorum.

İlk olarak forum kurallarına bir göz atın : Kurallar
Sizin o çok kıymetli zamanınıza almak istemem ama lütfen o eklenti linklerini paylaşırmısınız bizimle. Ben belirttiğini her konuyu,makaleyi silemeye hazırım yeter ki bana konu linkini verin burdan. Şu an tüm zamanımı size ayırdım ve bekliyorum.
Mağazada çalışan biriyim şuan bayram üstü çalıştığımdan çok geç kapatıyorum emin olun en yakın zamanda bunu üyelerinizin gözü önüne paylaşıcam bir eklentiyi türkçeleştirmek onu warezden çıkartmaz adı üstünde az önce kendiniz dediniz isimden dolayı gözden bir şekilde kaçmış demek ki iyi araştırılmamış diğerleride hata yapabiliceğinizi neden kabullenmiyorsunuz onu anlamıyorum neyse daha da uzatmıyorum bir kaç forumdan beni sizin forumda görmüşler onların yorumlarına rağmen burada yardımcı olmaya çalışıyorum fakat hala daha neyin çabasındasınız şu işlerim sakinleştiğinde de bir bir linkleri vereceğim ama dediğiniz gibi olanların hepsini sileceksiniz anlaştık. Kolay gelsin ✋

Mağazada çalışan biriyim şuan bayram üstü çalıştığımdan çok geç kapatıyorum emin olun en yakın zamanda bunu üyelerinizin gözü önüne paylaşıcam bir eklentiyi türkçeleştirmek onu warezden çıkartmaz adı üstünde az önce kendiniz dediniz isimden dolayı gözden bir şekilde kaçmış demek ki iyi araştırılmamış diğerleride hata yapabiliceğinizi neden kabullenmiyorsunuz onu anlamıyorum neyse daha da uzatmıyorum bir kaç forumdan beni sizin forumda görmüşler onların yorumlarına rağmen burada yardımcı olmaya çalışıyorum fakat hala daha neyin çabasındasınız şu işlerim sakinleştiğinde de bir bir linkleri vereceğim ama dediğiniz gibi olanların hepsini sileceksiniz anlaştık. Kolay gelsin ✋

Hata yaptığımızı ben iki mesaj üstte kabul ettim farkındamısınız? Ve hatanında olabileceğinide kabul ediyorum. Ve diyorum ki bu eklentileri payalaşın yine biz bir hata yapmışızdır.gözümüzden kaçmıştır,sizin sayenizden bu tür eklentilerden tamamen arındıralım forumu.
Sadece 5 dakika ayırsanız biliyorum ki bana bir kaç tane bulabilirsiniz bu tür eklenti linki. Madem bizi itham ettiniz bizde hatamızı görelim istiyorum.
Hırslanmanıza,kızmanıza gerek yok,görüdüğünüz gibi gayet sakin sizinle burda tartışıyorum. Bizde insanız hatalarımız olabilir diyorum ve sizden benim söylediği çürütmenizi istiyorum.
Ben yok diyorum siz var bende var ise hemen sileceğim diyorum ve bekliyorum sizi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.