Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ekip Arkadaşları Arıyorum (Oyun Sektörü)

ClayXv

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Öncelikle Selamlar.
Başlıkta belirtildiği gibi oyun sektöründe tecrübeli olan ekip arkadaşları arıyorum. İlk başlarda ücret yaptırımı maalesef ki sunamam. Bunu göz önünde bulundurarak lütfen geri dönüş yapınız.

Biraz siteden bahsedeyim.
Oyun Haberi
, 2019 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. Dünya gündeminde yer alan oyun haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini oyun dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Ekip üyelerin yapması gerekenler.
İlk başlarda sitemizin forum kısmını canlandırmamız gerekiyor, ilerleyen günlerde ekip arkadaşlarına seo uyumlu makale yazımını öğreterek. Ana sayfamızda da ilerlemeler yapacağız.

Oyun Haberi olarak neler yapacağız?
Yeni bir site olmamıza rağmen bir çok otoriteli/popüler sitelerle aynı sıralamaları paylaşıyoruz. Açıkçası siteyi tek başıma geliştirdim ve tek başıma devam ediyorum, bu sektörde kendini geliştirmek isteyenler benimle birlikte ilerlerse birbirimize katacağımız çok güzel bilgiler/yardımlar olacaktır.

Detaylı görüşmeler için forum üyeleri özel mesaj gönderebilir. Forum üyesi olmayan kişilerde [email protected] e-posta adresiyle iletişime geçebilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.