Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Editör Manager Hakkında Problem

user97

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, benim formumda bir sorun var ne yaptıysam çözemedim umarım burda yardımcı olacak sorunumu çözecek arkadaşlar vardır diye ümit ediyorum.

Sorunu anlatayım, Şimdi Editör Manager'dan yeni konu açarken bir resim yüklediğimiz zaman veya metni ortalayıp yazıyı kalın hale italik hale vs. getirdiğimiz zaman hata veriyor konuyu açamıyoruz.

Normal şekilde hiç bir düzenleme yapmadan direkt konuyu açabiliyoruz ama yine resim eklenmiyor tabi.
Ne yaptıysam olmadı sabahlara kadar uyuyamadım bu sorun yüzünden. Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim.

Peki güzel karderşim sen bu hatanın ne olduğunu bizimle paylaşsanda bizde görsek,yoksa tahmin mi edelim ne hatası veriyor sistem,hata kodu nedir diye ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.