Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Editör Editleme işlemi yaptırılacak

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

zafer526

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://mt2.org
Merhaba Arkadaşlar forumda yeniyim ve ilk konum olacak. Hali hazırda 5 6 sene önce bir forum kurdum. ama forumla bir türlü ilerleyemedim. forum editörümü deişdirmek isdiyorum örnekler sunacağım.

Forumumda metin2, kngiht, minecraft gibi katagoriler bulunmakta. bu katagoriler`de genellikle yeni sunucu açan kişiler oyunlarını tanıtmaktadırlar. lakin Kullanıcı Geliyor abrüs bir başlık atiyor. 100 kelimelik bir başlık bu başlıkda google alaramlarında h1 oldugu için 100 kelimelik bir başlıgı sabitliyor. Benim isdedigim Şu Hali hazırdaki başlık yerinin altına 2 ci bir başlık yeri. h2 olabilir 2 ci başlık yeri

1 ci başlıga en fazla 15 karakder girile bilinsin. 2 ci başlıgada 80 kelime girile bilinsin.,

Örnek;
1.Başlık; H1 "saltanatmt2"
2.Başlık; H2 "Hakkında genel bilgiler server tanıtımı"

Üstte verdigim örnek ama googleye yansırken bu başlık, "saltanatmt2 Hakkında genel bilgiler server tanıtımı" Bu şekilde yansımalı, Neden böyle birşey yaptırmak istiyorum, Hedef kelimelerde çıkamıyorum ve başlık uzun oldugu için dalgalanıyor içerik, ve şöyle birşey var. Oyun tanınıtımı yapan kullanıcılar aynı tanıımı 50 tane foruma atiyolar hiç bir anlamı kalmıyor.

Not:Türkcem hiç iyi değildir. Şiveme göre yazıyorum Kusura bakmayın iyi forumlar.

Bunu hali mevcut siste ile yapamazsınız, bir eklenti şart. Ancak böyle bir eklentide görmedim açıkcası.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.