Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Editor & BB Code Manager

XF 2.2 Eklenti Editor & BB Code Manager 2.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Editor & BB Code Manager - Editor & BB Code Manager

Editör ve BB Kod Yöneticisi
Açıklama​
XenForo Froala örneğinizi tamamen kişiselleştirin. Araç çubuğu düzeninizi değiştirin, BB Kodlarını etkinleştirin ve devre dışı bırakın, yeni tabloyu ve arka plan rengindeki BB Kodlarını kullanın, kullanıcılarınıza kendi sunucunuzdan veya harici ana bilgisayarlarınızdan heyecan verici yeni yazı tipleri sağlayın. Hepsi senin ellerinde.​

BB Kodları
  • Anında tüm BB kodlarını etkinleştirin ve devre dışı...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Eline sağlık kardeşim, harika bir eklenti olmuş. Özellikle “Editör Templates” tam aradım özellik. XF 2.2 geçişi sonrası bu özellik için macro eklentisini kullanıyordum. Yarın hemen bu yeni eklentiyi test edeceğim ?

Eline sağlık kardeşim, harika bir eklenti olmuş. Özellikle “Editör Templates” tam aradım özellik. XF 2.2 geçişi sonrası bu özellik için macro eklentisini kullanıyordum. Yarın hemen bu yeni eklentiyi test edeceğim ?
hocam tam olarak bu eklentiden nasıl faydalanacaksınız ben de eski sürüm kullanıyorum iframe gömmek için yüklemiştim.

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi Editor & BB Code Manager Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

2.0.0 Release Candidate 1

Changelog
Important Notes
  • This is a release candidate release, bugs are likely, and timely fixes are not guaranteed
  • Before upgrading your live site, perform a test upgrade on an up-to-date clone of it!
Bugfixes & Changes
  • Resolved an issue that caused the installer to get stuck when a previous installation was interrupted
  • Resolved an issue that would cause the 1.2+ > 2.0+ update step to be interrupted...

Güncellemenin devamını inceleyin...

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi Editor & BB Code Manager Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

2.0.0

Changelog
Important Notes
  • Before upgrading your live site, perform a test upgrade on an up-to-date clone of it!
Bugfixes & Changes
  • Resolved an issue that would prevent user criteria to apply to BB codes that were used via aliases
  • Resolved an issue that would prevent editor buttons to show up in the toolbar preview if the viewing user could not use them
  • Resolved an issue that would prevent the public editor...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Kırmızı belirtilen alan sadece aktif olarak kullanılsın istiyorum.
Yeşil olan büyük puntolar kullanıma eklentisiz kapatılabilir mi? ?

g5yqJ6bRQyqAPoimjc-cUw.png

Kimsenin mi bilgisi yok? ?

Resim görünmüypr ne yazık ki, foruma ekleyin resminizi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.