Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Editor & BB Code Manager -Türkçe

XF 2.1 Eklenti Editor & BB Code Manager -Türkçe 1.2.1 Patch Level 1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
aradığımı buldum, bu konularda yeniyim kod ekleyip buton koymak istedim foruma şu parsehtml olayı ile, başka yerde yapıyorum oluyor benimkinde yapıyorum olmuyor 4-5 saattir uyumadım onla uğraştım, bilen insan için ne kadar kolay bir şeymiş :) çok teşekkürler

XenForo 2.2 de güncelleme yapınca çalışmıyor. XenForo 2.2 için html kodlarını çalıştıracak başka bildiğiniz bir yol var mı acaba?

Kusura bakmayın ama kurulum ve yükselt altinda olan yinlendirmelerden hiç bir şey anlamadım

Kusura bakmayın ama kurulum ve yükselt altinda olan yinlendirmelerden hiç bir şey anlamadım
Siz de lütfen kusura bakmayın ama sorununuz ne ben de tam olarak bunu anlamadım.

Bu arada bu eklenti sadece XF 2.1 çalışıyor, XF2.2 çalışan versiyonu yok. Bu nedenle artık eklenti biraz sıkıntılı hale geldi. Mecbur değilseniz kullanmanızı pek tavsiye etmem.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.