Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü E-posta gecikmesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

kndhsbm

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sitemden giden e-postalar çok geç gidiyor. Mesela şifremi unuttum e-postası 5-10 dakika sonra gidiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Ne üzerinden gönderiyorsunuz kendi sunucunuzdan phpmail ile gönderiyorsanız. Normal olabiliyor.

Kurumsal smtplerden hizmet alın.

Çözüm
Ne üzerinden gönderiyorsunuz kendi sunucunuzdan phpmail ile gönderiyorsanız. Normal olabiliyor.

Kurumsal smtplerden hizmet alın.
Peki hocam E-posta'da üyelerin takip ettidiği konulardan bildirim gitmesini istemiyorum. Çunki smtp de günlük 500 mail gidiyor ve doluyor bunu nasıl kapatabiliriz.

Ben zaten ücretli smtplerden bahsediyorum. Yandex google değil.
Amazon ses tarzı yapılar.

Oda prof bir mail hizmeti değil o daha çok inbox mantığı ile çalışıyor. Bknz smtp servisi mail delivery yapısı öneriyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.