Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

E-Mail oNaysızlerı Onaylı Yapmak

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
e-Mail onaysız yaklaşık 1000 kişi tespit edildi. Bunları GEÇERLİ yapmak istedim ama toplu güncellemeden bunları geçerli yapma imkanı yok. mysqlden yada alternatif nasıl yapabilrim?

Tablo adı "user_state" bu tabloda "email_confirm" olanları "valid"1 olarak değiştirmek istiyorum buna ait SQL sorgusu nasıl yapmalıyım..

UPDATE xf_user SET user_state = REPLACE ( user_state, 'email_confirm', 'valid' )

Böyle yaparsam olurmu? Denemeden önce sormakta fayda var.

Bunu test sitede denedim silindi ama yeni üye olmuyor id var gibi bişeyler diyor.

Çözemedim bu işi gitti..

bunlarlada anlaşamıyoruz..

Sıkıntım şu

Misafirlere mesajlar açık. EKlenti sayesinde mesajların 300 karakterini görüyor. Bu bizim işimize yarıyor.
Bunu kaldırmak istemyorum.. Ama

e-mail onaysız yada admin onayındakiler MİSAFİR yetkilerinde MEsajları görebilir seçeneği nedeniyle görebiliyor. Yani misafirleri kısıtlıyoruz eklenti sayesinde ama bu türden naysız olanlar görebiliyor forumu..
Sıkıntı bu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.