Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dragonbyte e-commerce ülkeler boş çıkıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

zaygun

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Dragonbyte e-commerce eklentisinde adresler kısmında ülkeler boş çıkıyor seçim yapamıyorum kullananlar nasıl yapıldığını yazabilirmi olmadı resimle gösterebilirmi?

Çözüldü Dragonbyte e-commerce ülkeler boş çıkıyor

Ben hallettiler o sorunu bu eklenti kusursuz çalışıyor bundan sadece on gibi bi sistem olurmu onun için inceliyorum ödemeler havuza gelcek paywant ile %5 komisyon kesicem
Yalniz bi eksiklik var ürünü satılan kişiye forum içi bildirim gitmiyor. Ben satıldığını nasıl anlıcan bir satıcı olarak? eposta gidiyor ama maille bu işler olmaz diye düşünüyorum.
Tam olarak nereden bahsediyorsunuz, bir görsel eklermisiniz.

Ben hallettiler o sorunu bu eklenti kusursuz çalışıyor bundan sadece on gibi bi sistem olurmu onun için inceliyorum ödemeler havuza gelcek paywant ile %5 komisyon kesicem
Yalniz bi eksiklik var ürünü satılan kişiye forum içi bildirim gitmiyor. Ben satıldığını nasıl anlıcan bir satıcı olarak? eposta gidiyor ama maille bu işler olmaz diye düşünüyorum.

Çözüm
Bu eklentide admin paneline çok yetki tanınmış normal üyelere kısıtlı yani bi pazar yeri olabilirmi muallaktayım

Normal kullanıcılara pazar yeri yetkisi vermek ürün satışı yetkisi vermektir. Norma kullanıcılar sade satın ala bilir ve yorum yapa bilir olsun yeterli bence.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.