Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dosyaları filezilla sunucuma atıyorum fakat hiç bir şey olmuyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hawaeather

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhabalar ben Nitrado üzerinden profesyonel web alanı web hosting aldım database domain her şey tamam filezilla üzerine giriş yapıyorum 3 tane dosya var

1. webalizer 2. .ftpquota 3. index.html bu 3 tane dosyanın yanına Xenforo, veya Mybb dosyalarını yüklüyorum fakat domaine giriş yaptığımda hiç bir şey olmuyor karşıma bu yazı çıkıyor Screenshot bunu nasıl çözebilirim?

Ayrıca bu xenforo dosyalarınız eksik geldi bana. Kurduğunuz sürüm hakkında da bilgi verirseniz hatayı daha çabuk çözeriz

ftpquato ftp hesabınız ile ilgili bilgi verir, silsenizde otomatik geri gelir. upload dizininde bulunan dosyaları yüklemeniz gerekiyor. Domain dizinine doğrudan ekleyin. yazılımın kendisi dışında, index .html ya da .php uzantılı dosya türü varsa silin. yinede kurulum ekranı gelmiyorsa, dns önbelleğini silip tekrar deneyin. eğer hala sonuç alamıyorsanız, dosyaların içeriğini kontrol edin ya da host ile kontrol etmeleri için ileitşime geçin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.