Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dosya sağlık kontrolü Hakkında

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

enes5811

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bu gün forumun admin paneline girdiğimde kırmızı bir uyarı ile karşılaştım uyarı ise şu
yardim.png
ne yapmam gerekiyor ciddi bir sorunmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü Dosya sağlık kontrolü Hakkında

Eğer xenforo içinde herhangi bir dosyayı değiştirirseniz bu uyarı alırsınız. Bu uyarının çözümü ise dosyayı eski haline gir getirmek değil aynı dosyayı değiştirmemiş hali ile değiştirmektir. Eski kodları dosyaya eklemek çok verimli bir çözüm değil. Sebebi sistem yapısı gereği tek satır aşağı yada yukarı kayacak olsa kodlarınız yine hata görecektir. Bu neden ile mutlaka orijinal dosyayı atmalı ve mkucuksari mkucuksari belirttiği alandan dosya sağlık kontrolünü tekrar çalıştırmalısınız.
Hangi versiyon xenforo kullaniyorsaniz
Full surumunu indirip

Admin Panel hata veren dosyalarin
Ftp baglanip hata yolunu izleyerek sadece o dosyalari degistirin.

Hangi versiyon xenforo kullaniyorsaniz
Full surumunu indirip

Admin Panel hata veren dosyalarin
Ftp baglanip hata yolunu izleyerek sadece o dosyalari degistirin.
Merhaba elimde zaten full dosyalar var dosyaların içinde eksik olduğu söylenen dosya mevcut ama nedense hostinge attığımda kendiliğinden siliniyor
İki dosyayı manuel oluşturdum silinmedi içeriklerini ekleyip kaydettiğim anda yine silindi

Garip bir durum
Dosyanin direk silinmesi
Aklima direk antivurus getirdi.

Hosting firmasiyla gorustunuz mu

Merhaba elimde zaten full dosyalar var dosyaların içinde eksik olduğu söylenen dosya mevcut ama nedense hostinge attığımda kendiliğinden siliniyor
İki dosyayı manuel oluşturdum silinmedi içeriklerini ekleyip kaydettiğim anda yine silindi
Benzer bir sorun bende de var. Sunucu, güvenlik dolayısıyla yüklenmediğini söyledi, Siz de sunucunuza bildirin belki bir çözüm bulabilirler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.