Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Dosya İndirmek İçin Reklam Kullanımı

Anestezy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Forumda üyeler dosya indirmek için google reklamlarıma tıklama zorunluluğu istiyorum bu tür bir sistem mevcut mu ya da adense taktikleriniz neler forum için ?

Merhabalar,

Forumda üyeler dosya indirmek için google reklamlarıma tıklama zorunluluğu istiyorum bu tür bir sistem mevcut mu ya da adense taktikleriniz neler forum için ?
Bunu ilk defa duydum özel bir tasarım ile yapılcağınıda zannetmiyorum. Kullanıcılardan bu yönelik hit ve para kazanmaya çalışıyorsunuz çok yanlış şeyler düşünüyorsunuz. Reklama tıklama zorunluluğu kullanıcı kaybına uğrayabilir.

Bunu ilk defa duydum özel bir tasarım ile yapılcağınıda zannetmiyorum. Kullanıcılardan bu yönelik hit ve para kazanmaya çalışıyorsunuz çok yanlış şeyler düşünüyorsunuz. Reklama tıklama zorunluluğu kullanıcı kaybına uğrayabilir.
amaç kazanç olmasa burda kimse olmazdı öyle değil mi :) hemen bir kazanç beklemiyorum emek verdiğiniz birşey de sizinde alacağınız şeyler olmalı diye düşünüyorum

Üyeleri reklamları tıklaraları konusunda yönlendirmek yasak maalesef... Tespit ettikleri anda banlıyorlar. Beni bir hafta banlamışlardı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.