Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Domain değişikliği Hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Gsmfrm

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar domain adını değiştirdim resimler yeni hosta taşıdım temada resimler herşey karıştı

Çözüldü Domain değişikliği Hata

Ben daha yeni değiştirdim. Veri tabanını Note++ ile açıp bul değiştir ile eski domainleri yeni domain yaptım. Bazı domainlerin başında www yok onları da ona göre değiştirdim.
Hiç bir sorun yaşamadım.
Resimleri nasıl taşıdınız? Detay yazarsanız nerde hata almış olabilirsiniztahmin yazabiliriz.
Eski hosttaki tüm dosyaları taşıdınız mı? domain mi değişti sadece vb. konuları yazmalısınız
birisinin bunu resimli olarak anlatması lazım.. bu domain değiştirme ile ilgili her yerde problem konuları görüyorum ..

Ben daha yeni değiştirdim. Veri tabanını Note++ ile açıp bul değiştir ile eski domainleri yeni domain yaptım. Bazı domainlerin başında www yok onları da ona göre değiştirdim.
Hiç bir sorun yaşamadım.
Resimleri nasıl taşıdınız? Detay yazarsanız nerde hata almış olabilirsiniztahmin yazabiliriz.
Eski hosttaki tüm dosyaları taşıdınız mı? domain mi değişti sadece vb. konuları yazmalısınız

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.