Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Doktor Sitesi İçin Rank Tasarımı

doguon

Kullanıcı
Kullanıcı
Kolay Gelsin Değerli Dostlar
Biz Bir Kaç Doktor İle Birlikte DOKTOR AGA Adında Bir Web Sitesi Açtık
Ama Rank İşini Bir Türlü Halledemedik
Örnek Olarak Bunun Gibi İkonlu Lazım
ss.png

Doktor Rankları İçin İcon ve CSS Lazım Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Var mı? Acaba
Saygılarımla

Web Site

Şu konu size yardımcı olacaktır.

Şu konu size yardımcı olacaktır.

Denedim Oldu da Hocam İkonlar Gözükmüyor Birde İkon Dosyaları Lazım Onları Nasıl Yapacağım İkon Kodları vs Bilmiyorum Onları

dd.PNG

Ek Olarak Sorunu Hallettim hocam Font Awesome Yerine
Font Awesome 5 Pro
Yazmam Gerekiyormuş Son Olarak Bu İkonları ve Kodlarını Nereden Bulabilirim

Güncel Kodlarıda Buldum Sorun Çözümüştür

Son düzenleme:
Ek Olarak Sorunu Hallettim hocam Font Awesome Yerine
Font Awesome 5 Pro
Yazmam Gerekiyormuş Son Olarak Bu İkonları ve Kodlarını Nereden Bulabilirim

Güncel Kodlarıda Buldum Sorun Çözümüştür
Evet pardon. Verdiğim link eski XF versiyonu için geçerliydi ama sorunu zaten kendiniz çözmüşsünüz ve paylaşmışsınız, teşekkür ederiz.

Evet pardon. Verdiğim link eski XF versiyonu için geçerliydi ama sorunu zaten kendiniz çözmüşsünüz ve paylaşmışsınız, teşekkür ederiz.
Asıl Ben Sizlere Teşekkür Ederim Değerli Vaktinizi Ayırdığınız İçin

Ekstra Olarak Şöyle Bir Sorun Yaşamıştım 1569114478618.png Eğer Arkadaşlarda da Yazı Bu Şekilde Alta Geliyorsa

Kod:
.system_rank:before { content: "\f085"; font-family: "Font Awesome 5 Pro"; margin-right: 7px; font-weight: medium; font-size: 150%;
}

margin-right : 7px; de Bulunan px Değerini Düşürerek Yazının Üstten Çıkmasını Sağlayabilirler Halen Devam Ederse bende font-size:150%; bu Değeri De Düşürerek Sorunu Düzeltebilirler

Örneğin;
margin-right : 18px Değerini margin-right : 6px
font-size: 150%
; Değerini font-size: 100% veya %120 Olarak Değiştirip Sorunu Düzeltebilirler..!

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.