Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru Deprem Bağış Kampanyası

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Değerli üyelerimiz,

Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız deprem, bizleri bir kez daha acıya düşürdü. Binlerce insanımız evsiz kaldı, binlerce insanımız hayatını kaybetti. Bu zor zamanlarımızda, hepimizin yardım etmeyi düşündüğünü ve her zaman olduğu gibi birbirimize destek olmaya hazır olduğumuzu biliyoruz.

Bu nedenle, depremin mağduriyetine uğrayan vatandaşlarımıza yardım etmek için Sivil Toplum Kuruluşları yardım kampanyaları başlattı. Yardım konuları arasında evsiz kalan ailelere geçici barınak sağlamak, hastanelere yatak, ilaç, gıda, kıyafet ve tıbbi malzeme sağlamak gibi ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Bağışlarınız, depremzedelerimize ulaşmasına ve onlara yardım etmelerine yardımcı olacaktır. Her miktar, bizim için önemlidir ve bu krizin üstesinden gelmemize yardımcı olacaktır.

Bağışlarınızı aşağıdaki sitelere girerek yapabilirsiniz:

Bağışlarınız için teşekkür ederiz. Birlikte depremin yaralarını saralım ve depremzedelerimize yardım etmeye devam edelim.

Saygılarımızla, XGT Yazılım ve Web Hizmetleri.

En kötüsü atacağınız bir SMS ile oradakı bir cocuğun bir bardak su içtiğini hayal edin, yardımın desteğin küçüğü büyüğü olmaz. 17 ağustosu bizzat yaşayarak Gölcük'e 8-10 km mesafeden yazıyorum bu mesajı, gercekten bunu yaşayan bilir.

Allah yaptığınız yardımları kabul etin, vesile olanlardan Razı olsun.

Kesinlikle az, çok maddi yada manevi en azından dualarımız ile elimizden geldiğince millet olarak birbirimize destek olmalıyız. ALLAH Hepimizin yardımcısı olsun inşALLAH...

bizzat gittim ve gördüm:( Rabbim bölesi bir acı birdaha yaşatmasın inşallah...İnanın korku filminden farksız orası yardımlarınızı esirgemeyin lütfen azda olsa yapacağımız küçücük yardım inanın orada okadar değerliki, çok soğuk orası ısınamadık doyamadık su bulamadık uyuyamadık terlikle dışarda gezen kardeşlerimiz var...Çok zor çokkk

Bu Gece İYİLİK'le Yarışacağız, Bağışın Büyüğü Küçüğü Yok Arkadaşlar. "ESİRGEMEYİN SOYDAŞLARIMIZ" İçin Yapacağınız Bağışları.

afad veya ahbapa yapılacak x miktarı üzeri bağışta bence bir indirim kuponu sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum hocam. en azından bu teşvik olur

Değerli üyelerimiz,

Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız deprem, bizleri bir kez daha acıya düşürdü. Binlerce insanımız evsiz kaldı, binlerce insanımız hayatını kaybetti. Bu zor zamanlarımızda, hepimizin yardım etmeyi düşündüğünü ve her zaman olduğu gibi birbirimize destek olmaya hazır olduğumuzu biliyoruz.

Bu nedenle, depremin mağduriyetine uğrayan vatandaşlarımıza yardım etmek için Sivil Toplum Kuruluşları yardım kampanyaları başlattı. Yardım konuları arasında evsiz kalan ailelere geçici barınak sağlamak, hastanelere yatak, ilaç, gıda, kıyafet ve tıbbi malzeme sağlamak gibi ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Bağışlarınız, depremzedelerimize ulaşmasına ve onlara yardım etmelerine yardımcı olacaktır. Her miktar, bizim için önemlidir ve bu krizin üstesinden gelmemize yardımcı olacaktır.

Bağışlarınızı aşağıdaki sitelere girerek yapabilirsiniz:

Bağışlarınız için teşekkür ederiz. Birlikte depremin yaralarını saralım ve depremzedelerimize yardım etmeye devam edelim.

Saygılarımızla, XGT Yazılım ve Web Hizmetleri.
valla ben şahsen sms olarak olsun havale yoluyla olsun gerekli bağışları ailem adına yaptım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.