Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Defult Arka Planı Döndürmedim!

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar Xenforo 2'de Arka Plan Resmini Defult Tema Yapmak İstiyorum Ama Nasıl Yapıldığını Bilmiyorum. Yardımcı Olurmusunuz :)

Arka plan resmini değiştik ama sıfırlamak istiyoruz defult tema da , bunu eski haline nasıl alabiliriz.

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Galiba less kodu falan varmış.

Ekli dosyalar

• 6670FF14-E9E7-489F-8D5B-525EE55B3F9D.png
    6670FF14-E9E7-489F-8D5B-525EE55B3F9D.png
    510.7 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Hocam şöyle açıklayım ben arkadaş sunu demek istiyor default temada arka plan çıkmasını istemiyor less ile nasıl yapiliyor bilmiyorum
background: url(https://wallpapercave.com/wp/a2XPdcb.jpg) no-repeat center center fixed; -webkit-background-size: cover; -moz-background-size: cover; -o-background-size: cover; background-size: cover; Kullanıyorum default tema da arka plan çıkıyor ben cıkmasını istemiyorum yani bunu diyor arkadaş xenforo kendi Sayfa arka planı kullanıyorum ama extra.less ile yapmak istiyorum bunu demek istiyor.

Arka plan resmini değiştik ama sıfırlamak istiyoruz defult tema da , bunu eski haline nasıl alabiliriz.

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Galiba less kodu falan varmış.

Sitenizi, kodları ve yaptığınız değişiklikleri görmeden ezbere ancak bu kadar cevap verilebilir. :)

extra.less şablonuna ekleyin;

Kod:
html {
    background: #ececec !important;
    background-color: #ececec !important;
    background-image: none !important;
}

Bu kodlar normalde arkaplanı default haline döndürür ama en sağlıklısı arkaplanı nerden ve ne şekilde değiştirdiyseniz o işlemi iptal etmek...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.