Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Default temamda şablonlar gözükmüyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

mucahitkargz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://locallhost.com/
Merhaba arkadaşlar xenforo temamda şablonlarım gözükmüyor bazen gözüküyor bazen gözükmüyor artık çok canımı sıkmaya başladı bu durum şablonlar da bir değişiklik yapacağım bir hafta onun açılmasını bekliyorum ve şimdi tekrar gözükmüyor bu nedir böyle yardımcı olursanız cok sevınırım

Ekli dosyalar

• sablons.PNG
    sablons.PNG
    33.4 KB · Görüntüleme: 64
bu arada sadece default temam da olmuyor 1 temam daha var ondada şablonlar gözükmüyo tarayıcı değişssem de gözükmüyor neden sizce

Kullandiğiniz sunucu memory_limit ve php değerlerini yükseltin.
Mod_security kapalı oldugundan emin olun

Kullandiğiniz sunucu memory_limit ve php değerlerini yükseltin.
Mod_security kapalı oldugundan emin olun
hocam düzelmedi ve bişey diycem sizce baska hostinge geçsem düzelir mi çünkü şablonlar sanki vardiyalı çalışıyor gibi 1 hafta açılıyor 1 hafta sonra kapanıyor

mucahitkargz mucahitkargz bu tarz problemler genellikle paylaşımlı hostinglerde veya xenforo uyumlu olmayan hostinglerde karşımıza gelmektedir. Eğer imkanınız var ise alternatif bir host ile deneme yaparak kesin sonuca ulaşabilirsiniz.

Aynı durumu localhostta yaşamıştım. Tam olarak nasıl düzelttim hatırlamıyorum ama tahminimce bu soruna neden olabilecek şeyler;
Eklentiler,
Bozuk veya uyumsuz bir tema,
Geliştirici ve-ya debug modunun açık olması.

Sorun bunlardan kaynaklanmıyorsa siteniz.com/install linkinden rebuild master data ile şablonları yeniden oluşturabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.