Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Default Avatar

omermarvel

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Oyuncular kayıt olduklarinda avatar olarak isimlerinin ilk bas harfi cikiyor bunu nasil degistiririm tema ayarlarindan avatarlarlan varsayilani metin yaptim ? Koydum metne ama hala aynısı oluyor kayıt olanlar ? Olmuyor

Kurulumlar > XF Seçenekleri > Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri > Dinamik varsayılan avatarları etkinleştir ( Onay tikini kaldırın )
Görünüm ve diller > Tema ve şablonlar > Tema özellikleri > Avatar > Varsayılan avatar metni ( varsayılan metin "?" işaretidir, dilediğiniz metini girin )

Türkçe yamanın
Kullanım yükümlükleri;
  • Çevirinin footer alanında xenforo.gen.tr bilgi metni ve linki bulunmaktadır. Bu link değiştirilemez kaldırılamaz!
  • Bu yama sadece XENFORO 2 için kullanılabilir!
  • Türkçe çeviri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır.
  • izinsiz kaynak belirtmek zorunluluğu ile dağıtılabilir!
  • İçeriğinde gizlenmiş,kullanıcılar tarafında görülebilir reklam v.s içermemektedir.
  • Bilgi ve destek amaçlı sadece yöneticinin görebileceği,admincp alanına yardım amaçlı bazı makalelerin linkleri eklenmiştir.
  • Bu Türkçe çeviri izinsiz değiştirilemez,düzenlenemez.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.