Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? D.C Style - Link Proxy for XF2 - Kaynak Linkleri

Silkroad

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
D.C Style - Link Proxy for XF2 eklentisi kullanıyorum. Kaynaklarımda dışarıdan indirme linki paylaşmaya özen gösteriyorum. Direkt içerik üreticisinin donwload linkini paylaşıyorum açıkçası. Ziyaretçiler sitemden çıkmadan önce uyarı D.C Style - Link Proxy for XF2 eklentisinin uyarı ekranını görmesini istiyorum ama kaynak link çıkışlarında bu eklentiyi komple atlıyor. Nasıl çözebiliriz?

O eklentide bu kapsam yok ne yazık ki sadee forum içerğini destekliyor.

O eklentide bu kapsam yok ne yazık ki sadee forum içerğini destekliyor.
Yaklaşık 10 saniyelik işçilik ile her link için özel işlem yapıyorum, bu sayede link yapısını DC Style Link Proxy ile kullanabiliyorum. İlgilenen varsa benim şimdilik manuel çözümüm;

Kaynak içerisindeki ilgili kelimeye link vermek, sonrasında kelimeye tıklayarak proxy linkini kopyalamak ve kaynak çıkış linki olarak proxyli linki paylaşmak. Bu sistemin tek dezavantajı var, xenforo kaynak indirme yetkisi default olarak sadece üye girişi yapmış olanlara veriliyor ve xenforo forumunuzda üye sayısını arttırabiliyorsunuz. Kaynak içerisinde link verdiğiniz için, üye girişi yapılmadan donwload linkini paylaşmış olacaksınız. Tercih sizin.

Üye mi kasmak daha avantajlı? Proxyli link üzerinden reklam alanlarını daha aktif kullanmak mı? kendinize sorduğunuz sorunun cevabını vermeden işçilik yapmayın!

Yaklaşık 10 saniyelik işçilik ile her link için özel işlem yapıyorum, bu sayede link yapısını DC Style Link Proxy ile kullanabiliyorum. İlgilenen varsa benim şimdilik manuel çözümüm;

Kaynak içerisindeki ilgili kelimeye link vermek, sonrasında kelimeye tıklayarak proxy linkini kopyalamak ve kaynak çıkış linki olarak proxyli linki paylaşmak. Bu sistemin tek dezavantajı var, xenforo kaynak indirme yetkisi default olarak sadece üye girişi yapmış olanlara veriliyor ve xenforo forumunuzda üye sayısını arttırabiliyorsunuz. Kaynak içerisinde link verdiğiniz için, üye girişi yapılmadan donwload linkini paylaşmış olacaksınız. Tercih sizin.

Üye mi kasmak daha avantajlı? Proxyli link üzerinden reklam alanlarını daha aktif kullanmak mı? kendinize sorduğunuz sorunun cevabını vermeden işçilik yapmayın!
Tüm linkleri sadece üyeler görsün diye işlem yaptıysanız bununla da uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Ben kendi sitemden örnek verdiğim için bu ayrıntıyı atlamışım. :cool:

Tamam dediğim aynen geçerli, bu ekleti ile bunu yapamazsınız ne yazık ki, böyle bir eklenti vardı adını hatırlarsam bilgi veririm.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.