Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Cloudflare Kullanmayın

FBEKER

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar Cloudflare Kullanmayın Eğer Ücretsiz Sürümünü Kullanıyorsanız Sizin Sitenizi Koruyacağını Hiç Sanmıyorum Çünkü Cloudflare Ücretsiz Sürümlerin Bir Güvenlik Açığı Var Sitenizin Gerçek İp Si Kolayca Bypass Edilebiliyormuş Bu Yüzden Kullanmayın Saldırı Altındayım Modu Bile Sitenizin Gerçek İp Adresinin Bulunmasından Koruyamaz Cloudflare Yerine https://ddos-guard.net/ Öneririm Ddos Atılan Ülkeleri Engelliyor Ve Hangi Ülkeden Aşırı İstek Ve Saldırı Geldiğini Gösteriyor

Arkadaşlar Cloudflare Kullanmayın Eğer Ücretsiz Sürümünü Kullanıyorsanız Sizin Sitenizi Koruyacağını Hiç Sanmıyorum Çünkü Cloudflare Ücretsiz Sürümlerin Bir Güvenlik Açığı Var Sitenizin Gerçek İp Si Kolayca Bypass Edilebiliyormuş Bu Yüzden Kullanmayın Saldırı Altındayım Modu Bile Sitenizin Gerçek İp Adresinin Bulunmasından Koruyamaz Cloudflare Yerine https://ddos-guard.net/ Öneririm Ddos Atılan Ülkeleri Engelliyor Ve Hangi Ülkeden Aşırı İstek Ve Saldırı Geldiğini Gösteriyor
Bilgilendirme için Teşekkür Ederim Parası olan BlazingFast | Your reliable hosting da kullanabilir sağlıklı ve güvenli bir firewalldır.

Ddos Guard Saldırı Haritası

s.PNG

Efendim cloudflare kullanmayın diye bir şey yok siz bu sistemin ücretli sistemini kullandınız mı?
Şu anda cloudflare ücretsiz sürümünü kullanıyorum under attack modunda bilindik çoğu saldırıları engelliyor eğer siteniz gerçek anlamda saldırı alıyorsa ücretli sürüme geçin derim efendim..?

Efendim cloudflare kullanmayın diye bir şey yok siz bu sistemin ücretli sistemini kullandınız mı?
Şu anda cloudflare ücretsiz sürümünü kullanıyorum under attack modunda bilindik çoğu saldırıları engelliyor eğer siteniz gerçek anlamda saldırı alıyorsa ücretli sürüme geçin derim efendim..?

Saldırı engelleyebilir evet ama sitenizin gerçek ip adresinin bypass edilip tespit edilmesini engelleyemez

Saldırı engelleyebilir evet ama sitenizin gerçek ip adresinin bypass edilip tespit edilmesini engelleyemez
Dediğim gibi efendim cloudflare ücretli sürümünde ip adresiniz gözükse bile bir anlamı kalmıyor ip bazlı koruma da mevcut

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.