Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Chat 2 by Sirapu | XenForo 2.1 Sürümü

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://turkfederasyonu.org/
Merhaba Sayın xenforo.gen.tr Kullanıcıları & Yetkilileri,

Çözümünü bulamadığım bir sorun ile karşınızdayım. Sitemde Sayın LaDezs Sağolsun kuramadığım chat 2 by sirapuyu kurdu. Fakat sitede genel bir yetki hatası var ve chati açmaya çalıştığımda 403 Forbidden hatası almaktayım. Çözebilecek ve güveneceğim LaDezs veya onun gibi güvenilir bir yetkili yardımcı olursa çok sevinirim. Elim alışık olmadığından ve bu meselelerle ilgili bilgim çok olmadığından dolayı ben yapamıyorum. Zahmet olmazsa admin paneli yetkileri vereceğim. Şimdiden teşekkür ederim :) 1582744536469.png

mod_security kapatıp denermisiniz

Nasıl kapatılır? (Cpanel)
Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra Güvenlik menüsü altında bulunan ModSecurity bağlantısına tıklayınız.
Açılan sayfada “devre dışı bırakabilirsiniz” butonuna tıklayınız. Tıklamanız sonrasında ModSecurity güvenlik eklentisi hostinginiz için kapatılacaktır. Aynı aşamaları takip ederek talep ettiğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra Güvenlik menüsü altında bulunan ModSecurity bağlantısına tıklayınız.
Açılan sayfada “devre dışı bırakabilirsiniz” butonuna tıklayınız. Tıklamanız sonrasında ModSecurity güvenlik eklentisi hostinginiz için kapatılacaktır. Aynı aşamaları takip ederek talep ettiğiniz zaman aktif edebilirsiniz.
merhaba teşekkür ederim ama dediğim gibi çok bilgim yok ve bakmama rağmen bulamadım ne yapmalıyım

hatta malesef o kadar beceriksizimki yapabileceğimi sanmıyorum. Sevap yerine size zahmet olmazsa kullanıcı bilgisini versem siz yapsanız?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.