Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Chat 2 by Sirapu | PHP Değiştiremiyorum

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://turkfederasyonu.org/
Merhaba, Hataya PHP Versiyonu Yanlış Tanısı Konuldu, Ben Panelimden 7.2 Yapamıyorum ve Öyle Olması Lazım İmiş. Acaba PHP Sürümümü Değiştittirebileceğim Bir Yetkili Varmı?

Plesk veya CPanel kullanıyorsanız PHP Sürümünü güncelle adın da bir ayar olucak tıklayıp istediğiniz PHP sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Merhaba; cpanel den girip yazılım kategorisinden multiphp yöneticisini seç sağ tarafda php sürümleri çıkacak eğer 7.2 varsa alt kısımdan seçmek istedin alan adının kutucuğunu seç ve uygula. şayet php sürümü kısmında 7.2 yok ise senin yapacağın biri durumda yok. hosting aldığın yer ile görüşüp php sürümünü güncellesin, eğer yaparlarsa tabi, yaparlarsa 7.2 ve 7.3 olarak güncellesin.

yedek almadan işlem yapma. hatta sen hiç yapma mysql'e zarar verebilirsin, hosting sağlayıcın halleder.
bazıları 7.2 ve 7.3 güncellemeyebilir, paket özelliğine göre değişir ve güvenlik riski olur diye 7.0 a kadar izin veriyolar yinede durumunu bildir.

bu arada ifasnet ücretli ve ücretsiz hosting açıyor. eğer ücretli kullanıyorsan durumu bildir kullanmıyorsan yapacak bir durum yok değiştireceksin firmayı kullanılan domainin ip bilgileri..

[ 02:05:15 ] <Monarch> Hostname: 185.27.134.92
[ 02:05:15 ] <Monarch> Ülke: United Kingdom
[ 02:05:15 ] <Monarch> Ülke Kodu: GBR
[ 02:05:15 ] <Monarch> Kıta: Europe
[ 02:05:15 ] <Monarch> Sehir: Belirsiz
[ 02:05:15 ] <Monarch> Enlem: 51.4964
[ 02:05:15 ] <Monarch> Boylam: -0.1224
[ 02:05:15 ] <Monarch> ISP: I Fastnet Ltd

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.