Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çevrim içi ve çevrim dışı avatarı fikirleriniz neler

farklı farklı ikonları ekleyip koymak lazım... mesela ne bileyim bir konu açıcam ya önek misali similey gif tarzı minik şeyler konulsa... normalde saçma birşey xenforo için ama işte eskiler klasikler alışkanlıklar bir türlü unutulmuyor

XF1 de vardı sanırım o dediğin şey eklenti olarak ama bence güzel birşey değil. Herkes farklı birşey koyuyor öne çıkarılmak istenen konu belli olmuyor. Tercih meselesi yapılmaz diye birşey yok, uğraşıp yapabilecek kişiler gerek görmediğinden yapmıyor demekki... Şahsen bana göre de gereksiz birşey.

Eklenti Foro.agency tarafından yapılmıştı sanırım tam hatırlamıyorum. Baktım ama eklentileri silinmiş hep piyasadan kalkmış.

tavayı kafaya yediğinde hanımdan gerekli birşey olduğunu anlıyorsun sonra :D bizim tayfa bir kaç kişi ama vbulletinci.. bu kare avatar olayıda bizde ordan geliyor zaten... yok üyeler istediğini koyar ama senin tanımladığını koyar .. yıllardan beri bu vbulletin ve mybb'de kullanılan birşey... klasik işte ya olsa fena olmazdı

Dedim sana XF1 de vardı diye :)

sürümmü düşürsek napsak :D xf 1 ilk olduğu için çok alakalı zate vb ile geçenlerde bir test etmiştim biraz nostalji kokuyor ama güzel.. şuan kullanan yok sanırım 1 .. neyse yapar bir vatandaş bunu diye düşünüyorum

0 dan kodlamaya göre hazır olanı xf2 çevirmek daha kolay bulursun yapan birini :)
Bunu gören alıp çevirir 50$ ister şimdi senden :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.