Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Cevrim İçi Üyelerdeki Ziyaretci Sayısını Yükseltme

Asil_Delikanli

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar forum sitemde cevrim ici ziyaretci bölümündeki Toplam: 26 (Kullanıcı: 7, Ziyaretçi: 19) bu alandaki ziyaretci sayısını nasıl artırabilirim bununla ilgili ne yapmam gerekir

Nasıl yapılır ? Cevrim İçi Üyelerdeki Ziyaretci Sayısını Yükseltme

Nasıl yükseltebilirsin yüksek gösterebilirsin bilmiyorum dostum ama bölümün güncelleme süresini 60 dakikaya arttırarak 60 dakikalık online ve ziyaretçi sayısı gözükür buda daha yüksek olur tabiki otomatik olarak

Bunu yapmak içinde
  • XF Seçenekleri > Kayıtlı kullanıcı seçenekleri > 3.sırada yer alan Çevrim içi durum zaman aşımı'nı editleyerek ayarlayabilirsiniz.
Nasıl yükseltebilirsin yüksek gösterebilirsin bilmiyorum dostum ama bölümün güncelleme süresini 60 dakikaya arttırarak 60 dakikalık online ve ziyaretçi sayısı gözükür buda daha yüksek olur tabiki otomatik olarak

Bunu yapmak içinde
  • XF Seçenekleri > Kayıtlı kullanıcı seçenekleri > 3.sırada yer alan Çevrim içi durum zaman aşımı'nı editleyerek ayarlayabilirsiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.