Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Çevirimiçi durumunu gizleyen üyeler forumu ziyaret edenler kısmında tüm üyelere görünsün

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba,
Çevirimiçi durumunu gizleyen üyelerin ''forumu ziyaret edenler'' kısmında tüm üyelere görünmesini; sadece ''çevirimiçi üyeler'' alanında gizli olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

eTiKeT™ ve netr0n üstadlar; konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Varsayılan sistemde bunu yapmazsınız ne yazık ki,gizli olan bir profili göstermezsiniz.

Anladım. Bir arkadaş iki kısımda gizlemeyi devre dışı bırakma konusunda bu forumda bilgi vermişti. Belki olabilir diye düşünmüştüm.
teşekkürler

Onu nacak kullanıcıların gizlenmeleri engeleyerek başabilirsiniz,yani online durumu kimse gizlememesi gerekli. Bu şekilde ise tüm forumda aktiflik durumları görünecektir.

evet dediğiniz gibi ayarlardaki gizleme ikonunu kaldırıyor.

Gizlenmiş kişilerin görünmesini kaldıramıyorsun . ama sanırım grup ayarlardan gizlilik yok say gibi bir ayar vardı . yani gizlense bile diğer üyelere kendi grupunda gizlilikten etkilenmez ayarı verirsen yöneticilerin gözünden bakıyormuş gibi gizli üyeyi görebilirsin aynı şekilde ziyaretçiler grupundanda bunu tanımlarsan ziyarerçilerde gizli üyeyi görür..

yada şöyle anlatayım sade şekilde.

mesela ben gizli üyeyim benim gizli üye olmamı engelleyemiyorsun dimi
kimlerin beni görmesini istiyorsan o gurubun ayarlarını gizlilikten etkilenmesin ayarını ver

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.