Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Burayı nerden kaldırabilirim ?

PvPSw

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar burda çıkan yazıyı nerden kaldırabilirim ? Soluca Seo optimizadyona yazdığım yazı buraya geliyor ordan siliyorum bu seferde domain ismi yazıyor :(
Birde Kayıt Ol kısmı sağda olmasına rağmen soldada çıkıyor
2664840048.png

Nasıl yapılır ? Burayı nerden kaldırabilirim ?

Forum title alanlarını ACP > Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Temel seçenekler >> Alanında kontrol edebilirsiniz.

Kayıt ol butonu için ise canlı olarak görmemiz gerekli.
Forum title alanlarını ACP > Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Temel seçenekler >> Alanında kontrol edebilirsiniz.

Kayıt ol butonu için ise canlı olarak görmemiz gerekli.

Çözüm
Kayıt ol kaldırdık fakat xen Soluce Seo' dan gelen başlığı kaldıramadık :(
Eklentinin eklediği title alanı, hımm mantık yürütüldüğünde bunu için çok fazla alternatif yok. Dediğim gibi temel seçeneklerde yada eklentini kendi yapısında bir kontrol mekanizması olmalı. Eklentiyi daha önce hiç incelemedim ve kurmadım bu yüzden size tam bir çözüm sunamıyorum şu an.

Eklentinin eklediği title alanı, hımm mantık yürütüldüğünde bunu için çok fazla alternatif yok. Dediğim gibi temel seçeneklerde yada eklentini kendi yapısında bir kontrol mekanizması olmalı. Eklentiyi daha önce hiç incelemedim ve kurmadım bu yüzden size tam bir çözüm sunamıyorum şu an. Yazmasın diye Meta Title boş bırakıyoruz bu seferde domain ismi yazıyor. Aynu şey sizin sitete de var

XenGenTr - Türkiye'nin XenForo Türkçe destek topluluğu​

Bu sonradan eklenen bir şey değil galiba. XF Seçenekleri içerisinde 1718117095240.png

Seo optimizasyonları gibi şeyleri xenforo'da kullanmanızı önermiyorum. Neden bir eklentiye sitenin kaderini bağlıyorsunuz ki. İleride desteği kestiklerinde, güncellemelere karşılık veremediklerinde sıkıntıya gireceksiniz.

Seo optimizasyonları gibi şeyleri xenforo'da kullanmanızı önermiyorum. Neden bir eklentiye sitenin kaderini bağlıyorsunuz ki. İleride desteği kestiklerinde, güncellemelere karşılık veremediklerinde sıkıntıya gireceksiniz.
Hocam bunu biz eklemedikki bakın aynı şey sizin sitede de var. Not: Sizin sitede görünce kaldırmaktan vaz geçtim ;)

Hocam bunu biz eklemedikki bakın aynı şey sizin sitede de var. Not: Sizin sitede görünce kaldırmaktan vaz geçtim ;)
netr0n netr0n abinin bahsettiği SEO eklentisi. O eklenti varsayılan olarak yüklü gelmiyor, harici olarak yüklenmiş.

Şu zamana kadar kaç tane forum kurdum, o eklentinin yüklü geldiğini görmedim. O eklentiyi geçtim, hiçbir eklenti yüklü gelmiyor 😂

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.