Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nasıl yapılır ? Bunları nasıl, hangi eklenti ile yapabilirim?

Ayrton Senna

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Merhaba arkadaşlar resimlerini eklediğim şeyleri nasıl yapabilirim? Xenforo'da yeniyim, cahile anlatır gibi anlatabilirsiniz. Saygılar.

Ek Açıklama 2020-09-14 183953.pngEk Açıklama 2020-09-14 184017.png

Çözüm

MusaPekel

xFanatik
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
musapekel.com

Çözüm

Ayrton Senna

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Teşekkür ederim.

Ayrton Senna

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Ben foruma yeni konu eklediğimde forum istatistiklerinde görünüyor ama bir kaynak eklediğimde bu görünmüyor. Neden olabilir? Yada bir ayarı var mı?

MusaPekel

xFanatik
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
musapekel.com
Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Ben foruma yeni konu eklediğimde forum istatistiklerinde görünüyor ama bir kaynak eklediğimde bu görünmüyor. Neden olabilir? Yada bir ayarı var mı?
İstatistik eklentisinde kaynak entegreli olmayabilir üstada sormak gerekiyor @eTiKeT™

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
İstatistik sisteminde şu an kaynaklar için bir yapı yok,belki ilerleyen sürümlerde olabilir.