Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Bugün Altın Üye Olanları Widget olarak göstermek

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bugün altın/Premium vb. Özel üyel olanları widget olarak göstermek için nasıl bir yol izlemem lazım. Normal istatistikelri alabiliyorum. Örneğin Altın üyeler yada premium üyeleri link verebiliyorum. Ama bugün olanları göstermek için özel bir script vb. nasıl yapabiliriz. (Amaç Özel üyeliklerin ispatı)

:D Biraz düşündüm, bakın düşünmedim demiyorum düşündüm :D Ama aklıma şu an bir yöntem ( varsayılan sistem ile) gelmedi ne yazık ki :)

Bun yapan benim arkadaşım. (excel web tr) Bunu özel bir php sorgu scripti ile yapmış.

Buna ait eklenti var ama 35 dolar çok para. Umarım birileri bunu yaparda faydalanırız..

Buna ait eklenti var ama 35 dolar çok para. Umarım birileri bunu yaparda faydalanırız..

Aman aman bir eklenti değil zaten. Sadece user upgrade çekilecek. Yapar ekleriz foruma ;)

Aman aman bir eklenti değil zaten. Sadece user upgrade çekilecek. Yapar ekleriz foruma ;)
Merhaba netr0n netr0n hocam xenforo da SSI kula nimi için bildiğiniz bir kaynak yokumdur xenforo nün dokuman bolumunu inceledim bir kaynağa rastlayamadım videolarin birinde çok az bahsetmiş oda anlaşılmıyor
Kısacası bu konuyu örnek alırsak

PHP:
<?php
require("SSI.php_DİZİNİ");

if ($context['user']['is_guest'])
 {
   echo
   '<h5>Erişim Engellendi</h5>
   Bu sayfaya erişim izniniz yoktur. Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapın.';
 }
else
 {
   echo
   '<h5>Hoş geldin ', $context['user']['name'], '!</h5>
   İşte özel bağlantılar:';
 }
?>
Bu kodlamalarda küllendiğimiz doğal kodlama xenforo da bu özelik nasıl kullanılıyor?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.