Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bu yapılan resmen terbiyesizliktir.!

Regex denilen sözde developerin hostunda barınıyor yada o olabilir, Bir başka forumada host verdiydi ipten tespit ettim. Forumel.com ile aynı ipteler.
Güzel'in Shared paketinden birinde barınıyor gibi görünüyor hocam.

bir arkadasin sitesinde buna benzer davetiye msj gelmisti oralardan tecrübe kendi sitemde 3 yil önce üyelere özel msj Kapttim sorunu olan forumda gerekli bölümlere ve chatbox ve ya iletisim den ulasiyorlar.

Regex denilen sözde developerin hostunda barınıyor yada o olabilir, Bir başka forumada host verdiydi ipten tespit ettim. Forumel.com ile aynı ipteler.
Regex'i iyi tanırım.
Onun böyle bir olayla yanyana dahi gelmesini dahi kabul edemem. Onun böyle şeylerle işi olmaz ki, ihtiyacı da yok.

Zamanında bende yapardım ilk başladigim zamanlar ama 1 tane forum var Onla zıt gidiyom onunlarin forumunda ne paylaşildiysa cekecegim

Sansür kelimeleri kullan o site adı için

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.