Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bu yapılan resmen terbiyesizliktir.!

Linux

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar, hepimiz sitelerimiz için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. maddi bir harcama yapıyoruz ve bunun karşılığını almak istiyoruz.
Buraya kadar herşey tamam.
Elbette trafikli bir sitemiz olması hakkımız.
Lakin birilerinin forumuna gidip, tüm üyelere DM atmak, profil mesajı ile reklam yapmak bana göre ahlaksızlıktır.

Bir insan bunu neden yapar ?

iyiforum.PNG

arkadas uye cekme işine yeni bir boyut getirmiş :D utanmasa elınden gelse ındex atacak :D Direkt şutla kardeşim uğraşma.

arkadas uye cekme işine yeni bir boyut getirmiş :D utanmasa elınden gelse ındex atacak :D Direkt şutla kardeşim uğraşma.
Direkt olarak yasakladım.
Eskiden bu şekilde çok reklam yapardı insanlar.
Zaten sitesine girdigim zaman eski phpbb zamanlarima gidiyorum. Kendini gelistirememiş eskide kalmış bir arkadaş.

ip ban at ona ?. hayir birde bazi üyelikler aciyorlar [email protected] tarzinda botlarda siteye dadaniyor du Allah'tan durdu simdi yeni nesil veletler çıkmış bu şekilde trafik kazanilmazki

icerik + adam gibi kelime üzeri calisma yapsa cok faydasini görür ama neyse ?

Salağın teki benim orayada 1 kere banlandı 50 kere üyelik aldı kendi kendine hallenen birisi burdada vardı burdaki abileri uyarmıştım bu adam profagandacı diye dedikten 4 gün sonra banlanmış burdada 20 küsür yaşında ama akli zekası yok

Arkadaşın sitesi pavyon gibi.

sen de onun sitesine gidip aynı şeyi yap hocam :D

sen de onun sitesine gidip aynı şeyi yap hocam :D
Yok hocam ya.
Eskiden bu yapılana Lamerlik denilirdi.
Çok şükür şimdiye kadar böyle saçma şeylerle hiç uğraşmadım. Dediğim gibi zaten arkadaş her yönden Cook eskilerde kalmış.
Benim ilk forum alemine başladığım ,2004 lü yıllarda ki forumlar gibi bir saçma forumu var.

Yok hocam ya.
Eskiden bu yapılana Lamerlik denilirdi.
Çok şükür şimdiye kadar böyle saçma şeylerle hiç uğraşmadım. Dediğim gibi zaten arkadaş her yönden Cook eskilerde kalmış.
Benim ilk forum alemine başladığım ,2004 lü yıllarda ki forumlar gibi bir saçma forumu var.
Regex denilen sözde developerin hostunda barınıyor yada o olabilir, Bir başka forumada host verdiydi ipten tespit ettim. Forumel.com ile aynı ipteler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.