Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bu temayı kurabilecek var mı

ibrahimvas

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bu sitenin teması oldukça holuma gidiyor. Bu temayı kurabilecek var mı?
Hayvanlar.net

Tek alım fiyatı mı 57 dolar o yoksa 15 doları her yıl vericem mi anlamadım yoksa 57 dolar oldukça uygun ve iyi fiyat.

Tek alım fiyatı mı 57 dolar o yoksa 15 doları her yıl vericem mi anlamadım yoksa 57 dolar oldukça uygun ve iyi fiyat.
$57 ödeyince lisans bedeli + 1 yıllık güncelleme uzatmasına sahip oluyorsunuz.

1 yıl sonra eğer çıkan tema güncellemelerini kullanmak isterseniz $15 daha ödeyip, 1 yıl daha güncellemeleri alıyorsunuz. Eğer 2.yıl başında lisans uzatması yapmazsanız tema lisans sahibi olarak süre bitiminde çıkan son versiyonu kullanmaya devam ediyorsunuz ama yeni güncellemeleri alamıyorsunuz.

Aynı XenForo lisans uzatma mantığı.

dostum kesinlikle bu sitenin temasını almalısın, uzun süredir burada üyeyim bir çok forum sitesi gezdim ama kesinlikle bu forumun temasının kalitesine ulaşacak bir tema göremedim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.