Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Bu Kısmın Renklerini Nasıl Değiştiririm?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Nextena

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Resimli öne çıkan konular eklentisi kurdum bu kısmın renklerini nasıl değiştiririm?

1659628648540.png

Çözüldü Bu Kısmın Renklerini Nasıl Değiştiririm?

background: linear-gradient(0deg, @xf-majorHeadingBg, mix(@xf-majorHeadingBg, @xf-contentBg, 50%));
margin:0px;

bu kodları buldum ama nasıl değiştireceğimi ve hangisi hangi rengi değiştirir bilmiyorum

hex kodu şeklinde yazsam olur mu?
admin panele gir > görünüm ve diller > Tema özellikleri > orda en altta [XGT] Resimli one cikan konular oraya tikla ordan ayarlarsin kolayca
background: linear-gradient(0deg, @xf-majorHeadingBg, mix(@xf-majorHeadingBg, @xf-contentBg, 50%));
margin:0px;

bu kodları buldum ama nasıl değiştireceğimi ve hangisi hangi rengi değiştirir bilmiyorum

hex kodu şeklinde yazsam olur mu?
admin panele gir > görünüm ve diller > Tema özellikleri > orda en altta [XGT] Resimli one cikan konular oraya tikla ordan ayarlarsin kolayca

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.