Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bu duruma karşı alabileceğim bir önlem var mı?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Spam siteler bana lınk vermıs ya da ıcerıklerımı almıslar sanırım gercı sitelere bakıyorum aktif olanda yok orasınıda anlamadım da neyse sonuc olarak sitem çakıldı. sebebı bunlar mıdır? ya da ne yapabılırım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    67.5 KB · Görüntüleme: 62
Araştırdım biraz araştırıncada ıster ıstemez öğrenıyorsun,

Özetçe; paket halınde satılan baclınk paketlerınden uzak durun.

Temizliğe başladık....

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    14.7 KB · Görüntüleme: 51
Searc consolda tam olarak nerede bu red edecegım kısım?

Engellediğim domainler (red edilen geri bağlantılar) semrush v.b panellere ne zaman yansır?

Engellediğim domainler (red edilen geri bağlantılar) semrush v.b panellere ne zaman yansır?
Anlık yansımaz belirlenmiş bir ping zamanlama döngüsü ile güncelleme yapıldığında size bunu yansıtır. Ama bundan önceki sorunuz google ne zaman engellediğinzi domainleri kaldırır olmalı :D yane önce google günceller sonra alternatif analiz sistemleri listeler mantık budur :)

İlgili alan adlarını listeleyip google ye bildirdim.

silinmiştir umarım çünkü bilinçli yapılmış bir işlem bu, otomatik bu kadar eklemez sistem. Bilerek Backlink aldınız sanırım.

ya birisi bilerek yaptı ya da aldıgım paketlerden bırısı bu hale getırdı, alan adımı değişmek zorunda kaldım, bundan sonra ılk ısım yenı alan adına bazı domainleri red etme listesını yüklemek oluyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.