Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Bu Alana Banner Ekleyemiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ŞAHTAN

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 1 Haftadır Ugraşıyourum Ama Şu Resimdeki Sarı ile İşaretlediğim Alana Banner Yerleştiremiyorum Ne yaptıysam Beceremedim Eklentileri denedim ya altına denk geliyo ne üstüne ads manager kurdum yine olmadı sablonlardan ekliyim desem tam bilgim olmadıgı için forumu patlatmak istemiyorum forum statici asagi aliyorum bu sefer yazılar yarım cıkıyor denemediğim seçenekler vardır ama onlarıda ben bilmiyorum bilen arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirmi bana hangi şablona gif kodlarını yerleştirsem tam bu arada çıkar acaba forum staticin üstünde olucak şekilde.
Ekran Alıntısı.JPG

222.JPG
Ayrıca İncele dediğimde bu şekilde hangi alan oldugunu bulabiliyorum ama bu satır hangi şablonun içinde bulamıyorum bu satırı bulursam ekleme yapabilirim deneme olarka bu şekilde ekleniyor.

PAGE_CONTAINER şablonunda <!--XF:EXTRA_OUTPUT--> bulun ve üstüne banner kodunu kleyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.