Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[BS] Robot user group - Robot kullanıcı grubu

XF 2.1 Eklenti [BS] Robot user group - Robot kullanıcı grubu 1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
eTiKeT™ eTiKeT™ sadece google ve ahrefs in okuyabileceği şekilde reklamı reklam yöneticisi ile bu eklentiden ekleyebilir miyiz ?

ben bu eklentini ne işe yaradığını çözemedim greklimi gerekli değilmi onuda bilmediğim için yüklememiştim hiç ??

ben bu eklentini ne işe yaradığını çözemedim greklimi gerekli değilmi onuda bilmediğim için yüklememiştim hiç ??

Ziyaretçilere kapattığınız alanları (izinlere dayalı olarak) botlara göstermenize yarayan bir eklenti. işe yaradığını söyleyen de var, işe yaramadığını söyleyende.

Ziyaretçilere kapattığınız alanları (izinlere dayalı olarak) botlara göstermenize yarayan bir eklenti. işe yaradığını söyleyen de var, işe yaramadığını söyleyende.
Peki eklentinin stabil ayarlari sizce nasil olmali ??

bu eklenti robot grubu açmanıza yarıyor... şimdi diyeceksiniz ki ne gereği var ziyaretçi gözüyle botlar dolaşım yapıyor zaten... o diyenlerdenseniz bu eklenti işinize yaramaz... bu eklenti ziyaretçilere verdiğiniz izinlerle robotlara verdiğiniz izinleri ayırıyor

yani özetle

ziyaretçilere forumu kapatmışsındır sadece üye olmaya zorlamışsındır bu botlarada kapalı olur
ama bot grubu açarsan grubu serbest bırakırsın ziyaretçi gruplarına istediğin ayarı verirsin.. bu eklentinin amacı budur sadece

falanca bot reklamlarını engellemez yada ne bileyim bir botu kontrol altına almaz tamamını grupluyorsunuz... bütün bot grubunu kapsıyor

İşlevsel bir eklenti değil arkadaşlar, çok işe yaradığını söyleyemem kendi testlerimde olumlu bir sonuç alamamıştım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.