Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Boyut sorunu.

enessenturk

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
1623699851689.png

Merhaba postpitteki alanlarda ayarlama yaptım ancak bu ve bu tarz yerlerde de bozulmalar yaşandı. Nasıl düzeltebilirim yardım edebilir misiniz acil?

setup.less şablonunda size ayarları var 2 4 3 şeklinde sayılar var oradan ayarlaya bilirsiniz.. oprimize ediyor.. ama ince ayar yeri orası... temelden çözer işi.. sakatlaya bilirsiniz sitenin temasını.. css ile halledin .. adres paylaşın profilde yardımcı olunur

setup.less şablonunda size ayarları var 2 4 3 şeklinde sayılar var oradan ayarlaya bilirsiniz.. oprimize ediyor.. ama ince ayar yeri orası... temelden çözer işi.. sakatlaya bilirsiniz sitenin temasını.. css ile halledin .. adres paylaşın profilde yardımcı olunur
paylaşabilirim yardımcı olacak var ise

Sorunu çözdüm ancak bir sorunum daha var şimdi de birinin profiline girince 1623701062040.png
böyle gözüküyor kocaman ve normaldeki gibi hafif kare şekilde değil. Bunu nerden düzenleyebilirim?

Çözümü basit yaptığınız değişimleri geri alıp adım, adım deneyerek ve doğru şekilde yapmanız olacaktır. Aksi durumda temayı incelemek detaylı görmek gerekli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.