Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bot Üye - Shlaps - Yeni Tema

Chaplin

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar Sayın Yöneticiler Daha Öncesi Konu Açmıştım Konuyu Bulamadığım İçin Tekrar Açmak İstedim Hata Yaptı İsem Affola Şimdiden

Üst Başlıkta Belirttim Üç ( 3 ) İşlemi İstiyorum Hali Hazırda Bir Forum Sitem Mevcut Ve Aciliyetli Bir Durum Olduğu İçin İstiyorum Ücretli Şekilde Yapma Şansınız Var İse Memnun Kalırım @netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ @LaDezs

Bot üyeden kasıt sanırım olmayan üyeleri listelemek,öyle ise bu işi yapan bir eklenti hali hazırda vardı diye hatırlıyorum. Shlaps ise popup sistemin çerezler ile çalışanmodeli sanırım istediğin gibi gizle göster detaylı ayarları olan biz sistem bu tamam. Tema ise kendinize özek bir tasarım mı istiyorsunuz,yoksa bir örnek vereceksiniz onun gibi bir tasarımm ı yapacağız.Bunları sağlarsanız size bir fiyat sunabiliriz.

Bot üyeden kasıt sanırım olmayan üyeleri listelemek,öyle ise bu işi yapan bir eklenti hali hazırda vardı diye hatırlıyorum. Shlaps ise popup sistemin çerezler ile çalışanmodeli sanırım istediğin gibi gizle göster detaylı ayarları olan biz sistem bu tamam. Tema ise kendinize özek bir tasarım mı istiyorsunuz,yoksa bir örnek vereceksiniz onun gibi bir tasarımm ı yapacağız.Bunları sağlarsanız size bir fiyat sunabiliriz.
Tema konusunda sizinle konuşmuştuk aklımda kalanı alacagım sizden bot üyeden kastım online üye sayısını arttırmak amaclı kullanmak istiyorum sürekli online olcak gezinicek bakınıcak bir eklenti amacım popup'da var ise en acilinden bu ikisini ücretli şekilde istiyorum acıkcası

Tema konusunda sizinle konuşmuştuk aklımda kalanı alacagım sizden bot üyeden kastım online üye sayısını arttırmak amaclı kullanmak istiyorum sürekli online olcak gezinicek bakınıcak bir eklenti amacım popup'da var ise en acilinden bu ikisini ücretli şekilde istiyorum acıkcası
Çok acilse işinizi çözer. Kurulum konusunda ücretsiz yardımcı olurum bu eklenti için.

Son düzenleme:
Popup sistemi tek başına olarak şu an yok. Kapsamlı bir eklenti içine entegre olarak var. Ama siz özellikle istiyorsanız onuda yazarız sıkıntı yok o konuda.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.