Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? blog.domain.com sub domain girişini TR'ye KAPATMA

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Başlıkta belirttiğim gibi xenforo da bir sub domain açtım ama xenforo kurulu değil sub'da ana domaine dokunmadan sadece sub için aşağıdaki bahsettiğim durumu nasıl faaliyete geçirebiliriz ? :)

Sadece blog.domain.com olan sub domaini hem TR / hem HİNT'lilere kapatmak istiyorum.

Kapatılıyorsa eğer adım adım anlatılırsa uygulamalı olarak sitede faaliyete geçireceğim bu durumu. :)

Bu konuda yardım talebi acil şekilde devam ediyor :)

Bununla alakalı bir konunda cevap olarak .htaccess ile engelleyebilirsin demiştim. Hatta bir kaç öneri daha vardı aynı mantık bunda da geçerli.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bununla alakalı bir konunda cevap olarak .htaccess ile engelleyebilirsin demiştim. Hatta bir kaç öneri daha vardı aynı mantık bunda da geçerli.

Hocam dün CF kurdum zaten siteye. Ama youtube video anlatımların da felan incelediğim de SUB domainler de ülke engelleme olayını görmedim duymadım. :)

Ana domain de türkiye engellemek istemedim çünkü engellersek, hiçbir anlamı kalmayacak. Benim amacım sadece SUB domain de belirli 3-4 ülkeyi engellemek.

.htaccess ile uğraşmadan direk CloudFlare ile sub domain ülke engelleme olayı var mı ? :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.