Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Birlikte xenforo için postbit tasarlıyoruz.

XF 2.2 Eklenti Birlikte xenforo için postbit tasarlıyoruz.

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Birlikte xenforo için postbit tasarlıyoruz. - XenForo için postbit tasarlıyoruz.

Merhaba arkadaşlar, ramazan ayının etkisiyle ve bu salgından dolayı tam kapanma dönemini bir şeyler ile uğraşmadan geçirmek zor. O yüzden birlikte xenforo için postbit tasarlıyoruz. Bunu eklenti haline de çevirebilirdim ama gerek yok amaç bir şeylerle uğraşmanızı ve zaman geçirmenizi sağlamak. :)

Geçtiğimiz günlerde bir kaç konu da denk geldim, avatar büyük olsun diyenler, vBulletin'den aşina olduğumuz postbit tasarımlarını isteyenlerde oldu. Bu tarz bir şey yapalım bizde. Bakalım ne...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Güzel çalışma :)
Bu aralar aklımda birçok şey yapmak var...
Sabah benimde aklımdan fiyatlandırma eklentisi yapmak geçiyordu.
Akşama doğru araştırırken bunlara denk geldim müsait olduğumda güzel postbitler de yapacam :)

postbit1.gif postbit2.gif postbit3.gif

Herzamanki gibi ellerine sağlık ellerin aklın dert görmesin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.