Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Birkaç Soru

TheHypnosis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
1. lisanslıı bir şekilde sitemi açaaçacagim Addon Paralı Olanlar Yerine Parasız Kurmamin Ne Gibi Zararları Olabilir

2. 7379
Sorun Cevaplayalim Adlı Butonu Eklemek İstiyorum Ve İstediğim Katagoride Sadece Konu Açması İstiyorum

3. Yeni Konu Aç Adlı buton istiyorum

Şimdiden teşekkürler ?

1. lisanslıı bir şekilde sitemi açaaçacagim Addon Paralı Olanlar Yerine Parasız Kurmamin Ne Gibi Zararları Olabilir
Kırılmış eklentileri kullanmak çoğu zaman lisanssız yazılım kullanmak kadar tehlikeli olabilir. Neticede ücretli bir eklentiyi birileri alıp, size sunuyor. Sunduğu kodların %100 temiz olduğunu teyid etmek zor, eğer kodlama bilginiz yoksa.

Kırılmış eklentileri kullanmak çoğu zaman lisanssız yazılım kullanmak kadar tehlikeli olabilir. Neticede ücretli bir eklentiyi birileri alıp, size sunuyor. Sunduğu kodların %100 temiz olduğunu teyid etmek zor, eğer kodlama bilginiz yoksa.

Teşekkürler ?
Diğer Soru İçin Cevap Bekliyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.