Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bir konu hk. yardım ve görüşlerinize ihtiyacım var.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
forum sayımı 11 den 3e dusurdum, ixir, iyiforumlar, hayvanlar.com.tr kaldı, hayvanlar com tr yıde satacagım gerı sadece ixir le iyi forumlar kalacak.

ixirin konularını iyi forumlara tasıyıp ixiride kapatıp lınklerı yonlendırmek ıstıyorum iyi forumlara.

ancak ixirin da pa scoru ve googledeki yeri oldukca iyi. sizce bu doğru bir hamle olur mu? yada ixirin bu durumunu iyi forumların menfaatine nasıl kullanabılırım?

sunuda eklemek ıstıyorum iyi forumlarda hızla yukarı tırmanısta.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-02-24 164547.jpeg
    Ekran görüntüsü 2022-02-24 164547.jpeg
    69.2 KB · Görüntüleme: 15
iyiforumlar'ı 1aydan kısa sürede da pa ve alexa gibi değerleri dişe gelir hale getirmişiniz, forumu açtıktan sonra nasıl bir yol izlediniz. Her gün en az bir içerik girdim veya şunu yaptım gibi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.