Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bilgi

bedirhann

Kullanıcı
Kullanıcı
Forumdan Kaynak İndirmek İçin Bi Sınırlama mevcutmudur Sv_useractivity _turkce_yama Dosyasını İndirdim Sorunsuz Şekilde ama son konular eklentisini indiremedim sınırlamamı var ?

Forumdan Kaynak İndirmek İçin Bi Sınırlama mevcutmudur Sv_useractivity _turkce_yama Dosyasını İndirdim Sorunsuz Şekilde ama son konular eklentisini indiremedim sınırlamamı var ?
Evet sınırlama var 24 saate 7 eklenti ve dosya indirebilirsiniz.

Ben 7 ekLenti İnddirmedimki 1 tane indirmeye çalıştım hata Verdi Deneme için başka bi eklentiyi sorunsuz bi şekilde indirdim
t

Ne hatası verdi bunu söyleseniz,sizi ona göre bilgilendirebilirim. Dosya indirmek için kaynagı begenmelisiniz ve 24 saat içinde en fazla 5 dosya indirebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.