Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Beyaz Yer Nasıl Düzeltilir ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Batak

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba dostlar ben bir siyah tema yükledim siteme fakat konular bölümünde ufak bi beyazlık var onları nasıl gidereceğim ? yardımlarınızı bekliyorum @netr0n @eTiKeT™ ve diğer bilen arkadaşlar...?

konu ile ilgili görsel: bakın ortada beyaz şerit var onu nasıl siyah yapabilirim ? 7362

şuan siteyi erişime kapattım. Sorunum çözüldü ilginiz için teşekkür ederim :)
Hocam herkes gelip yardım istiyor, ama siz sorununuza yanıt bulunca çözümü sunmuyorsunuz, çözüm bulduysanız bu konuya da ekleyin ki diğer arkadaşlar da böyle durumla karşılaşınca çözümlerini bulabilsinler, nasıl ki siz başka arkadaşların sorunlarında çözüme kavuştukları konuları aradığınız gibi, haksız mıyım? yani siz tek değilsiniz afım genel olarak herkese, hem ayrıca konu başlığını öyle bir seçin ki arama yapınca diğer arkadaşlarda kolayca ulaşabilsinler, saygılar.

Hocam herkes gelip yardım istiyor, ama siz sorununuza yanıt bulunca çözümü sunmuyorsunuz, çözüm bulduysanız bu konuya da ekleyin ki diğer arkadaşlar da böyle durumla karşılaşınca çözümlerini bulabilsinler, nasıl ki siz başka arkadaşların sorunlarında çözüme kavuştukları konuları aradığınız gibi, haksız mıyım? yani siz tek değilsiniz afım genel olarak herkese, hem ayrıca konu başlığını öyle bir seçin ki arama yapınca diğer arkadaşlarda kolayca ulaşabilsinler, saygılar.
konuyu çözdüm derken yani kökten çözdüm temayı sildim :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.