Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Belirli bir süre sonunda kullanıcı grubunu değiştirme

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

YavuzMZ

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Dostlar şöyle bir eklenti lazım: Bir kullanıcıyı bugün premium yaptım, 6 ay sonra otomatikmen normal kullanıcı olmasını istiyorum, yani bir eklentiyle bunu ayarlamak ve sonradan uğraşmak istemiyorum, var mı böyle bir eklenti?

Hocam paypal kullanamadığımız için manuel yapıyorum yükseltmeleri, en azından üyenin yükseldiği kullanıcı grubundaki bulunma sınırını süre sonunda düşürecek bir eklenti arıyorum o yüzden.

Eğer ücretli aboneliği manule olarak ayarlıyorsanız,fark etmez sistem yine oto kontol yapıcaktır,süresi dolan normal kullanıcı grubuna düşücektir.

Eğer ücretli aboneliği manule olarak ayarlıyorsanız,fark etmez sistem yine oto kontol yapıcaktır,süresi dolan normal kullanıcı grubuna düşücektir.

Ücretli abonelik sistemi, ödeme profili oluşturulmadan çalışmıyor hocam burada yanlış yaptığım bir şey mi var acaba? ödeme profilleride türkiye de kullanılmıyor.

Domainze ait bir mail adresi ile bir paypal ödeme proli oluşturun,nasılsa öyle bir hesap yok nereye ödeme yapıcaklar. Zaten paypal TR yok şu an bizim yaptığımız gibi yani https://xenforo.gen.tr/products/

Hocam paypal kullanamadığımız için manuel yapıyorum yükseltmeleri, en azından üyenin yükseldiği kullanıcı grubundaki bulunma sınırını süre sonunda düşürecek bir eklenti arıyorum o yüzden.

Bahsettiğiniz şekilde o tarz bi eklenti bende arıyorum hocam. Yanlız özel yaptırma şart. Xenforo 'nun kendi sistemi çok çok kısıtlı ödeme yöntemi entegreleri ve söylediğiniz gibi kullanıcıyı otomatik premium üyelikten düşürecek sistem gerekli.

Ek olarak sadece 250 gün süre biçiliyor xenforo da. 2 yıl 3 yıl gibi seçenekler de lazım :)

Gün yazan alanı yıl olarak seçin.

• Sev
Tepkiler: Sis

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.