Eklenti isteği Belirli bir süre sonunda kullanıcı grubunu değiştirme

YavuzMZ

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Dostlar şöyle bir eklenti lazım: Bir kullanıcıyı bugün premium yaptım, 6 ay sonra otomatikmen normal kullanıcı olmasını istiyorum, yani bir eklentiyle bunu ayarlamak ve sonradan uğraşmak istemiyorum, var mı böyle bir eklenti?

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
netron.web.tr

YavuzMZ

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Hocam paypal kullanamadığımız için manuel yapıyorum yükseltmeleri, en azından üyenin yükseldiği kullanıcı grubundaki bulunma sınırını süre sonunda düşürecek bir eklenti arıyorum o yüzden.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Eğer ücretli aboneliği manule olarak ayarlıyorsanız,fark etmez sistem yine oto kontol yapıcaktır,süresi dolan normal kullanıcı grubuna düşücektir.

YavuzMZ

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Eğer ücretli aboneliği manule olarak ayarlıyorsanız,fark etmez sistem yine oto kontol yapıcaktır,süresi dolan normal kullanıcı grubuna düşücektir.
Ücretli abonelik sistemi, ödeme profili oluşturulmadan çalışmıyor hocam burada yanlış yaptığım bir şey mi var acaba? ödeme profilleride türkiye de kullanılmıyor.

Sis

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Hocam paypal kullanamadığımız için manuel yapıyorum yükseltmeleri, en azından üyenin yükseldiği kullanıcı grubundaki bulunma sınırını süre sonunda düşürecek bir eklenti arıyorum o yüzden.
Bahsettiğiniz şekilde o tarz bi eklenti bende arıyorum hocam. Yanlız özel yaptırma şart. Xenforo 'nun kendi sistemi çok çok kısıtlı ödeme yöntemi entegreleri ve söylediğiniz gibi kullanıcıyı otomatik premium üyelikten düşürecek sistem gerekli.

Ek olarak sadece 250 gün süre biçiliyor xenforo da. 2 yıl 3 yıl gibi seçenekler de lazım :)

Google ads alanı